U 2011.godini učenička zadruga „ Matija Gubec“ Jarmina osvojila je na županijskoj smotri drugo mjesto. S obzirom na postignuto mjesto na županijskoj smotri zadruga je pozvana da sudjeluje i na državnoj smotri u Opatij .
Državna smotra učeničkih zadruga organizirana je u Opatiji od 6.11. do 8.11. 2011. godine. Sudjelovalo je 88 učeničkih zadruga. Od toga tri zadruge su bile gosti iz inozemstva, pet zadruga gosti izlagači te četiri zadruge predstavile su svoj rad kroz pokazne radionice.
Na smotri prisustvovali su: prof. biologije i kemije Snježana Crčić, prof. biologije i kemije Mirela Redžić, domar Antun Mikulec, učenice osmog razreda Monika Vidović, Iva Šlogar i učenica petog razreda Barbara Ivezić.
Naši učenici na državnoj smotri prikazali su : plodove iz našeg voćnjaka ,te ukrasne proizvode koje su sami izradili. Učenici su predstavili svoj rad kroz pokaznu radionicu „SLIKA U DRVETU“.

Fotografije možete pogledati u galeriji!