U utorak, 22. studenog 2011., našu je školu posjetio pisac Božidar Prosenjak. Svoje je veliko životno iskustvo i mudrost podijelio s učenicima. Pričao im je priče iz stvarnog života, prepričavao neka svoja djela te im kroz njih poslao poruke ljubavi i mira.

Učenici su piscu, kao mali poklon što im je posvetio pažnju i vrijeme, čitali svoja vlastita literarna djela, radove na temu " Da sam ja Sijač sreće" .

Između ostalog, učenike je zanimalo koje mu je njegovo djelo najdraže, na što je rekao da pitanje nije pravedno i da su mu sva njegova djela draga. Objašnjavao im je kako je pisao svoje knjige, koliko mu je vremena trebalo i gdje je crpio inspiraciju. Za sve je učenike imao strpljenja i na svako pitanje odgovor. Njegove su se duboke riječi svima utisnule u srca, a u dječjim je glavama ostao neizbrisiv trag za cijeli život. Nije mala stvar upoznati velikog pisca!