DAN OTVORENIH VRATA

Prvog travnja 2016. u vinkovačkim srednjim školama održavao se „Dan otvorenih vrata“. Učenici osmih razreda su uz pratnju svojih nastavnika ili roditelja dobili priliku posjetiti: Tehničku školu Ruđera Boškovića, Ekonomsku i trgovačku školu Ivana Domca, Drvodjelsko tehničku školu, Zdravstvenu i veterinarsku školu dr. Andrije Štampara, Poljoprivredno šumarsku školu i Srednju strukovnu školu. Svi su osmislili prigodan program kako bi se što bolje predstavili učenicima, te im olakšali vrlo važnu odluku – upisa u srednju školu. Učenici srednjih škola pokazivali su osmašima što sve rade na praktičnoj nastavi i što su do sada naučili. Na taj način su im nastojali prikazati mogućnosti u pojedinoj školi.

Helena Rožić, 8.a