U školskoj knjižnici  prikazan je  projekt koji je proveden povodom  obilježavanja DANA PLANETA ZEMLJE I SVJETSKOG DANA KNJIGE.  Sudjelovali su učenici  5. i 6. razreda sa svojim nastavnicama engleskog, njemačkog i hrvatskog jezika te biologije.

Učenici 6. b razreda  prikazali su  svoje radionice i izveli  nekoliko pjesmica na engleskom jeziku.

O putu do knjige u današnjem obliku govorile su nam učenice 5. a razreda.

A iz igrokaza „Ptičice beskućnice“, u izvedbi učenika  5. a razreda, saznali smo o važnosti  zaštite okoliša za ptice.

Na njemačkom jeziku pogledali smo prezentaciju o zaštiti okoliša koju su pripremili učenici 6.b razreda. Na panou su izloženi njihovi plakati.

Iz pjesme „Riblji  radio“  Vesne Parun, u izvedbi učenika 5. b razreda saznali smo kako ribe razmišljaju o zaštiti okoliša.

Na završetku programa pogledali smo  prezentaciju iz biologije  učenika 5.a razreda.

Učenici 8.razreda izložili su predmete od recikliranih  materijala te plakate na engleskom jeziku.

Bilo nam je ugodno i korisno,  radujemo se ponovnom susretu.

Priloženi dokumenti:
Dan planeta zemlje K & P.ppt