U sklopu kampanje  „Sigurniji internet za djecu i mlade“ dio učenika naše škole sudjelovao je u anketi o sigurnosti na internetu. Učenici su odgovarali na pitanja vezana za najpopularniju društvenu mrežu i svoja znanja o zaštiti osobnih podataka.

Nakon provedene ankete, rezultati su predstavljeni učenicima šestih razreda. Tome je prethodila debata na temu „Dobro je imati što više prijatelja na Facebooku“, u kojoj su učenici raspravljali o svim manama i prednostima istoga.

Učiteljica informatike Andrea Pavić, koja je sve ovo organizirala i upriličila, govorila im je o mogućnostima koje imaju da bi zaštitili svoju privatnost te podijelila s njima nekoliko priča iz stvarnoga života tinejđera kojisu nastardali ne pazeći na svoju sigurnost na internetu. Bilo je govora i o anonimnosti na internetu te internetskom traču.

Donosimo vam rezultate provedene ankete, kao i FOTOGALERIJU kako biste vidjeli dio atmosfere toga dana.

Priloženi dokumenti:
anketa.pps