28. svibnja 2012. OŠ  Vođinci bila je domaćin 11. županijske smotre učeničkih zadruga.

Izvrsna organizacija i ugodno okruženje za učenike i voditelje obilježili su ovaj dan.

Učenice Ema Fijačko, Josipa Varga, Sanja Ileković i Monika Vidović "branile su boje" naše škole. Uz pomoć nastavnica i domara postavile su štand na kojem smo predstavili naše proizvode: čips, sok i ocat od jabuke, likere od višnje, oraha i grožđa, vino, sojino mlijeko i maslačkov med. Sve proizvode napravili su učenici i djelatnici zadruge, a sve sirovine koje su korištene uzgojene su i ubrane u našem voćnjaku.

Osim proizvoda predstavili smo i praktični rad- slike u drvetu. Način izrade možete pročitati ispod i pogledati uskoro na stranicama YouTube-a naše škole!

Naša je zadruga osvojila 4. mjesto, a pohvaljeni smo za proizvodnju sojinog mlijeka.

Pogledajte kako je sve izgledalo!

Priloženi dokumenti:
Slike u drvetu.doc